שילוח ימי

תים תובלה בינלאומית בע"מ הינה חברה המתמחה בשירותי יבוא וייצוא באמצעות שילוח ימי ושילוח אוירי. באמצעות רשת קשרים ענפה בכל העולם אנו מספקים פתרונות הכוללים ניהול מסמכים, שחרור ימי ופתרונות לוגיסטיים עבור הובלה ימית.

שילוח ימי


כיום קיימות שיטות תובלה בינלאומית רבות דרך הים, האוויר והיבשה. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן, כאשר אתם רוצים לשלוח מטען לחוץ לארץ יש לבדוק את גודל המטען, סוג המטען, מדינת היעד אליו אתם שולחים את המטען וכמובן המחיר. שיטת שילוח ימי הינה השיטה הקלאסית להובלת ציוד כבד וגדול בצורה הבטוחה ביותר. באמצעות אוניות משא ענקיות, שילוח ימי מאפשר משלוח גדול של מכולות רבות. עקב הכמות הגדולה הנכנסת באונייה, המחיר יורד ואתם מרוויחים הובלה ימית במחיר שפוי.
 
כאשר השילוח מגיע לנמל במדינת היעד או עובר אוטומטית לידי המכס. על מנת לקבל אישור שחרור מנמל, יש להציג מספר אישורים וכמובן שטר מטען ימי אשר הונפק עם יציאת האונייה מנמל המוצא. השחרור מצריך ידע וניסיון רב בתחום הסחר הבינלאומי. כמובן שיש לקחת בחשבון את סוג הסחורה הנשלחת מראש, כיוון ולא כל סחורה מאושרת לכניסה בכל מדינה. תים תובלה בינלאומית מספקת לכם שירות שחרור מנמל כולל עמיל מכס אשר יסייע לכם בקבלת הסחורה ויאפשר לכם שקט נפשי.

כאמור, שירות ההובלה הוא לרוב זול יותר משירות הובלה אוירית אך גם ארוך יותר. שימו לב, כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר להובלה ימית עליו להיות כולל ביטוח סחורה, שירות שחרור מכס, פתרונות לוגיסטיים, התחייבות בזמן המשלוח וכמובן מחיר.

תים תובלה בינלאומית בע"מ מספקת פתרון כולל במקום אחד במחירים תחרותיים תוך שמירה על איכות ואמינות.