שחרור ימי

רוב האנשים בעולם בכלל ובישראל בפרט, משתמשים בשירותי שילוח בינלאומי בין אם הם מודעים לכך או לאו. החבילות שאנו מזמינים מחו"ל מגיעות בשילוח אוירי או ימי, המכונית שאנו נוסעים בה וגם חלק מהריהוט והציוד הביתי שלנו מגיעים מחו"ל. כאשר יש צורך לייבא או לייצא סחורה כבדה, או ציוד אישי גדול, פונים לתים הובלות בינלאומיות בע"מ אשר מספקת מגוון פתרונות רחב של שילוח בינלאומי.

חברת השילוח היא בעצם מתווך בין הנמלים והמדינות המעורבות בשילוח והאחראית להובלה של הסחורה בצורה בטוחה, מסודרת ואמינה עד ליעדה. כמו כן, עליה לדאוג לשלל האישורים ולוודא כי המשלוח מגיע בזמן אשר יועד לו ולפתור בעיות שחרור ימי.

שחרור ימי


כאשר אנו שולחים מכולה לחוץ לארץ, היא ננעלת סופית בישראל עד להגיעה למכס בנמל היעד. כל משלוח ימי מחוייב בשטר  מטען ימי אשר מונפק לאחר הפלגת האונייה מישראל. קבלת שטר מטען ימי הינה הכרחית ומהווה אישור לכך שהמטען אכן יצא מנמל המוצא. ללא שטר מטען ימי לא תקבלו שחרור ימי מהמכס. האחראית על הנפקת שטר מטען ימי היא חברת השילוח והיא גם האחראית על שחרור ימי מהמכס.

שחרור חיפה


כמובן שהמכס קיים גם כאן, בישראל. כאשר אנו מייבאים מוצר מחו"ל, הוא מגיע לנמל חיפה ונבדק על ידי המכס. תים תובלה בינלאומית בע"מ מספקת לכם מעטפת לוגיסטית ותסייע לכם בקבלת הסחורה שלכם בהקדם. באמצעות סוכנים הפועלים מסביב לעולם וגם בישראל אנו מציעים גם את שירות שחרור חיפה לשחרור מהיר ויעיל מהמכס.

הצעת מחיר לשחרור מכס


כאשר אנו מזמינים חבילות קטנות ובינוניות לרוב עלינו לשלם עליהן רק מס קנייה. אך אם המחיר עולה על 500 דולר, עלינו כבר לשלם מכס. כמובן כאשר מדובר במכולות או ציוד כבד, מעבר לתשלום, מדובר בלא מעט ביורוקרטיה וכאב ראש. לכן, חשוב לקבל שירות מאנשי מקצוע מנוסים אשר יסייעו לכם. הרבה חברות מפרסמות הצעת מחיר לשחרור מכס, אך השירות המקצועי ביותר הוא באמצעות עמיל מכס.

הצעת מחיר עמילות מכס


עמיל מכס או סוכן מכס הוא איש מקצוע אשר תפקידו לייצג את חברת השילוח אל מול נציגי המכס ולחסוך לכם הרבה זמן וכסף. את הצעת מחיר עמילות מכס הטובה ביותר תמצאו אצלנו בתים הובלות בינלאומיות בע"מ.