משלוחים חלקיים

כולנו מכירים את הפרוצדורה המתישה שיש לנו דואר רשום לשלוח, או אולי איזו חבילה קטנה בתוך ישראל. אנחנו אורזים אותה טוב טוב, עוטפים עם הסלוטייפ החום שהיה זרוק לנו בארון, ניגשים לסניף הדואר הקרוב, מחכים שעה במקרה הטוב, משלמים כמה שקלים ואז כל שנותר לנו זה לקוות לטוב. אולי החבילה תגיע תוך פחות מחודש. אולי לא.

טוב אז הבנו פחות או יותר את התהליך של משלוח קטן משקל בארץ. ואם נגיד אתם עושים רילוקיישן לחו"ל וצריכים לשלוח מכולה לאירופה או ארצות הברית? מה עושים כשמדובר בשירות משלוחים בינ"ל? למי פונים אם זקוקים לשירות משלוחים מכולות? משלוחים חלקיים?

משלוחים חלקיים

בעבר אם הייתם זקוקים לשירות משלוחים מכולות, היה עליכם לפנות לחברת שילוח אשר משלחת למקום היעד שלכם. רוב החברות התנו את המשלוח במכולה מלאה מדופן לדופן. הסיבה הייתה בעיקרה כלכלית וגם תפעולית, שכן משלוח של מכולה הצריך אישורים ורישיונות, תשלומים נלווים, תהליכי שחרור מהמכס וכמובן ביטוח. כמו כן, משלוחים יצאו רק כאשר המכולה הייתה המלאה ולכן, היו זמני המתנה ארוכים מאוד לשילוח. אז מה עושים שאנו צריכים משלוחים חלקיים?

משלוחים חלקיים הם בעצם משלוחים שיתופיים. החברה המשלחת מאגדת מספר משלוחים של מספר לקוחות לתוך מכולה אחת. כמובן שהקונספט של המשלוחים מוזילים את המחיר ומאפשרים משלוח בזמן מהיר יחסית. השיטה של המשלוחים החלקיים הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות בהן משלוחים קטנים וחלקיים נהיו עניין שבשגרה כיוון וגם המשלח משלם רק על חלקו היחסי בתוך המכולה, ככה שכולם מרוויחים.

משלוחים מדלת לנמל

כמובן שבניגוד למשלוח מכתב או חבילה קטנה בדואר, כאשר מדובר במשלוח בינ"ל יש צורך בהובלה ושינוע של המשלוח לנמל התעופה או הנמל הימי. בין אתם בעלי מפעל המעוניין להעביר את הציוד שלו לחו"ל ובין אם אתם אנשים פרטיים הרוצים לשלח מוצר גדול ויקר ערך, שירות משלוחים מדלת לנמל נותן לכם שקט נפשי ומונע מהפריט שלכם לעבור מספר רב של ידיים בדרך ליעדו הסופי.

תים תובלה בינלאומית בע"מ הינה חברת שילוח המציעה שירותי יבוא וייצוא באוויר, בים וביבשה. אנו מציעים לכם פיתרון כולל בכל משלוח שתצטרכו כולל משלוחים חלקיים ומשלוחים מדלת לנמל.