חברה לשילוח

בימים אלו בהם שערי השמים פתוחים, אנשים טסים ממקום למקום בזול ובקלות ומהספה בסלון אנחנו יכולים להזמין מוצר מהודו, סין, אוסטרליה או אירופה. אתרי ענק קמו ברחבי העולם לסחר אלקטרוני והיום, ניתן להזמין כל מוצר, כמעט מכל מקום מבלי לצאת מהבית, או מהמיטה. אבל איך כל המוצרים האלו מוצאים את דרכם אלינו לישראל? פעם תהיתם איך מוצרים שאנו רוצים לשלוח לחו"ל מגיעים ליעדם? פשוט מאוד, חברה לשילוח.

בין שלל שירותינו תוכלו למצוא מגוון שירותי יבוא ויצוא באוויר ובים. תים תובלה בינלאומיתמסורה בראש ובראשונה לאיכות ואמינות. אנו בקשרים עסקיים עם רשת רחבה של סוכנים בכל העולם עם תשומת לב מיוחדת לאירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק; אזורים בהם אנו מפעילים משלוחים הכוללים שילוח יבשתי, ניהול מסמכים ומכס.

שילוח אווירי

חברה לשילוח מוכרחה לנהל רשת קשרים ענפה בכל היעדים אליהם היא שולחת חבילות. לא רק בישראל יש מכס, תקלות וביורוקרטיה, תתפלאו. תים תובלה בינלאומית הינה בעלת רשת קשרים בינלאומית, המפעילה סוכנים במדינות היעד אשר עובדים מסביב לשעון על מנת להבטיח שירות יעיל ואמין. כמו כן, בין שירותינו תוכלו למצוא שילוח אווירי וכמובן שילוח אווירי בינ"ל. בין יעדנו תוכלו למצוא את ארצות הברית, אירופה והמזרח הרחוק.

חברות שילוח בינלאומי בישראל

מספר חברות שילוח בינלאומי בישראל מציעות שירותים כאלה ואחרים. כל חברה מתמחה בתחום תובלה ספציפי, החל ממוצרים הנמכרים בחנויות אונליין, כלה בציוד מקצועי כבד, כמו מכונות מפעל ועד העברה של דירות, חיות מחמד ועוד. לכל חברה תחום התמחות בו היא מנוסה יותר או פחות. תים תובלה בינלאומית מציעה לכם את כל הפיתרונות תחת קורת גג אחת.

השילוב בין תחומי התמחות מגוונים, שירותיות ושימת דגש על יחס אישי,האמינות ושלל פיתרונות לוגיסטיים לצורכי שחרור מכס, תעבורה וחומרים מסוכנים, ממצבת את תים תובלה בינלאומית כחברה לשילוח המובילה בתחום שילוח אווירי ושילוח אווירי בינ"ל.

לסיכום, כאשר אתם מחפשים  חברה לשילוח בינלאומי, אנו הכתובת שלכם. שנים רבות של מוניטין, מחירים תחרותיים ויעדים רבים ומגוונים אליהם אנו מגיעים בעולם, הופכים אותנו בתים תובלה בינלאומית לחברה המציעה פיתרון כולל במקום אחד.