שילוח ימי לאירופה

מוצרי החקלאות של ישראל נחשבים לשם דבר באירופה וברחבי העולם. הייצוא של פירות וירקות לאירופה גדל מדי שנה ומהווה חלק חשוב מהייצוא של ישראל למדינות העולם.

מעבר סחורות של חקלאות לרוב נעשה בכמויות גדולות ולכן יש צורך להעמיס את הסחורה על קונטיינרים. בעזרת שילוח ימי לאירופה ניתן לייצא סחורות גדולות של חקלאות למדינות החזקות באירופה ולחזק את החקלאות בישראל.  
 

שילוח לאירופה מישראל

מלבד שילוח ימי לאירופה, ניתן לבצע שילוח לאירופה מישראל על גבי מטוסים. שילוח על גבי מטוסים מאפשר משלוח סחורות קטנות יותר אך בזמן קצר מאוד. לחברות או מפעלים בישראל המספקים ייצור ללקוחות בחו"ל, שילוח לאירופה דרך האוויר הוא לעיתים קריטי בכדי לספק את כל המוצרים ללקוחות.  
 

שילוח ימי מאירופה לישראל

מדינת ישראל חתמה על מספר הסכמי סחר חשובים עם מדינות אירופה. ההצטרפות של ישראל ל"ארגון לשיתוף פעולה ולפיתוח כלכלי" - OECD פתח בפניה אפשרויות רחבות בכל הנוגע למסחר עם מדינות אירופה. המסחר נוגע גם לתחום הייבוא המאפשר לישראל לייבא מוצרים שונים ממדינות אירופה השונות. ייבוא ממדינות מזרח אירופה הוא מאוד נפוץ מכיוון שמחירי הסחורות במזרח אירופה הם זולים יחסית ממדינות אחרות. שילוח ימי מאירופה ממדינות הקרובות לישראל הוא מהיר יחסית ומאפשר הפתחת הוצאות
השילוח וקיצור זמן העברת הסחורות.
 

שילוח מאירופה לישראל ממדינת טורקיה

ההתנהלות הפוליטית הנפיצה בין ישראל לטורקיה לא פגעה באופן משמעותי במסחר בין המדינות. חברות רבות מישראל נעזרות בכוח האדם הזול בטורקיה בכדי לייצר עבורן מוצרים וסחורות הנמכרות בארץ בכמויות גדולות. הענף הבולט ביותר בייבוא מטורקיה הוא ענף הבדים והאופנה. בנוסף לתחום האופנה, שילוח מאירופה לישראל של מוצרים מטורקיה נפוץ גם בתחום המכונות לשינוע והעמסה למחסנים ומפעלי תעשייה. אם אתם מחפשים חברת תובלה שתעזור לכם בשילוח ימי לאירופה או בשילוח ימי מאירופה, חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ היא החברה המומלצת ביותר.
 

שילוח ימי לאירופה עם חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ

חברת תים הישראלית היא חברה לתובלה בינלאומית המספקת ללקוחותיה את כל השירותים הנדרשים לשילוח ימי לאירופה או מאירופה. בעזרת צוות החברה אתם יכולים להיות בטוחים שהסחורות שלכם יגיעו ליעדם בצורה היעילה, המהירה והבטוחה ביותר.