שילוח אווירי לאמריקה

נהוג לחשוב על ארצות הברית כאשר מדברים על יבשת אמריקה, אך בכל הנוגע למסחר בין מדינות, אמריקה היא הרבה מעבר לארצות הברית. הקשרים הפוליטיים בין מדינת ישראל למדינות דרום אמריקה הוא הדוק וכולל שטחי סחר חופשי רבים בין המדינות. שילוח אווירי לאמריקה מתבצע על בסיס יומי ומספק צורך אדיר של חברות רבות בישראל לייצא את המוצרים שלהם למדינות אמריקה המתפתחות. שילוח אווירי לאמריקה הוא מהיר יותר משילוח ימי ולכן הוא מהווה יתרון גדול בסחר בין ישראל ליבשת אמריקה.
 

שילוח אווירי מאמריקה לישראל

מלבד שילוח אווירי לאמריקה המתמקד בייצוא מישראל, ניתן לראות עלייה מתמדת בשילוח אווירי מאמריקה בין חברות ומפעלים גדולים. הסכמי הסחר בין ארה"ב לישראל בתחום הביטחוני הגדילו את כמויות שילוח אווירי מאמריקה ומספקים התנהלות כלכלית ענפה וחשובה מאוד לישראל. ישראל היא אחת המדינות עם הסכמי הסחר הטובים ביותר עם ארה"ב והם חלק מההתנהלות הפוליטית בין המדינות.
 

שילוח ימי מאמריקה למזרח התיכון

מפעלים גדולים במזרח התיכון התלויים בחלקי יצור המיוצרים בדרום אמריקה, שם עלויות הייצור הן נמוכות, משתמשים בשילוח ימי מאמריקה המאפשר חיסכון משמעותי בהוצאות השילוח. בנוסף, שילוח ימי מאמריקה מאפשר ייבוא סחורות בכמויות גדולות בקונטיינרים המיועדים למשלוחי סחורות על ספינות.
 

שילוח לאמריקה בענף הפרטי

חברות סטארט-אפ מישראל מתארחות לעיתים בכנסים ובירידי טכנולוגיה הנערכים בארצות הברית. ההגעה לכנסים ולירידים הללו תלויה בהגעה של הציוד של החברות המשמש אותן להצגת המוצרים והטכנולוגיה שלהן בכנסים ובירידי טכנולוגיה. השילוח לאמריקה של הציוד הוא קריטי וחשוב לכל חברת הייטק המנהלת קשרים בארצות הברית. בכדי לבצע שילוח לאמריקה באופן ימי או אווירי ניתן לפנות לחברת תים תובלה בינלאומית בע"מ.  
 

שילוח אווירי לאמריקה עם חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ

חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ אחראית על שילוח אווירי לאמריקה למאות חברות ועסקים בישראל. החברה מטפלת בכל הבירוקרטיה הקשורה לשליחת הסחורות לאמריקה ולשחרור הסחורות בנמלי התעופה או הים. המסחר בין ישראל למדינות דרום אמריקה, קנדה וארצות הברית הוא חשוב ומשמעותי לחברות ועסקים רבים ובעזרת חברות כמו תים תובלה בינלאומית בע"מ המסחר נעשה בצורה נוחה ויעילה ונותן שקט לחברות המייצאות את המוצרים שלהן לאמריקה.