שילוח אווירי לקנדה

קנדה היא המדינה עם הגבול היבשתי הארוך בעולם, וזהו גבולה היחידי. למרות שיש לקנדה גבול אחד בלבד, כמויות המסחר בין קנדה למדינות אחרות הן עצומות בכל קנה מידה. שילוח סחורות באופן מהיר לקנדה מתבצע דרך האוויר במטוסי תובלה. שילוח אווירי לקנדה מתבצע דרך חברות תובלה האחראיות על השילוח האווירי, הטיפול במסמכים, ושחרור הסחורות בנמלי התעופה.  
 

שילוח ימי לקנדה מישראל

מלבד שילוח אווירי לקנדה ישנו ייצוא רב מישראל לקנדה הנשלח בכמויות גדולות דרך הים. שילוח ימי לקנדה מישראל מתבצע עם קונטיינרים המתאימים לשילוח ימי ארוך יחסית ומאפשר למפעלים או לאדם הפרטי להעביר משלוח בכמות גדולה בפעם אחת ולחסוך את עלויות השילוח האווירי במטוסים.
 

משלוחים מקנדה

בתאריך 28 במאי 2018 נחתם הסכם משודרג בין משרדי הכלכלה והתעשייה בקנדה לבין משרדי הכלכלה והתעשייה בישראל. הסכם זה, שנחתם על-ידי שר הכלכלה והתעשייה של מדינת ישראל, בא לשפר את איזור הסחר החופשי בין ישראל לקנדה ולאפשר ייבוא רב יותר מקנדה לישראל. משלוחים מקנדה מועברים גם כן דרך הים או באוויר והם חלק חשוב מייבוא טכנולוגיה הקשורה לענף התקשורת.
 

שילוח אווירי מקנדה לישראל

הצורך במשלוחים מקנדה לישראל שיפר את הסכמי הסחר החופשי בין המדינות בכל הנוגע למשלוחים דרך האוויר. שילוח אווירי מקנדה לישראל הוא מהיר יותר משילוח ימי ופותח אפשרויות מסחר והתנהלות יעילה יותר בין חברות ומפעלים בארץ ובקנדה. שילוח אווירי מקנדה או שילוח אווירי לקנדה כדאי לעשות דרך חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ.
 

שילוח אווירי לקנדה דרך חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ

חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ בניהולו של המנכ"ל נועם פנגס, מספקת ללקוחותיה בישראל שירות ייחודי ואישי המאפשר להם לבצע שילוח אווירי לקנדה או שילוח אווירי מקנדה במחירים משתלמים ובצורה יעילה ומהירה. אין צורך בידע מקדים בייצוא וייבוא בכדי לבצע שילוח אווירי לקנדה או מקנדה. צוות חברת תים תובלה בע"מ נותנת לכם ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לשילוח המוצרים שלכם ומאפשרת לכם גם לבצע שילוח לקנדה לצרכים פרטיים כגון רילוקיישן ומעבר הציוד שלכם עד לבית החדש בקנדה. אם אתם מחפשים חברת תובלה מקצועית, חברת תים תובלה בינלאומית היא הטובה ביותר עבורכם.