משלוח חפצים

איך עושים רילוקשיין בצורה הטובה ביותר? החלום הגדול של אלפי משפחות בישראל הוא לעשות רילוקיישן למדינה בארה"ב או למדינה באירופה. אם זכיתם לקבל מהחברה שבה אתם עובדים את האופציה הזו, כדאי שתיהיו מוכנים למעבר למדינה אחרת בדרך הנכונה והבטוחה. אחד הדברים החשובים ברילוקיישן הוא משלוח חפצים למדינה אליה אתם צפויים לעבור. המשלוח מתבצע על-ידי חברת תובלה המתמחה בתחום הרילוקיישן ומספקת שירות טיפול בירוקרטי במשלוח. 

משלוח בנלאומי

משלוח חפצים בתוך ישראל הוא שונה ממשלוח בנלאומי. משלוח זו דורש כמה פעולות חשובות כגון שחרור החפצים מנמל התעופה או מנמל ימי, מעבר של תהליך בירוקרטי מול רשויות המכס ומילוי מסמכים הרלוונטיים למשלוח.

משלוח לאירופה לעובדי הייטק

חלק גדול מחברות ההייטק בישראל מחזיקות סניפים במדינות אירופה ובעקבות זאת שולחות עובדים מהארץ לתקופות של כמה שנים לעבוד באותם סניפים. משלוח לאירופה לעובדי הייטק הוא נפוץ מאוד היום ורלוונטי כמעט לכל חברת הייטק בישראל.

כנסים וירידים רבים מתקיימים במדינות אירופה וארצות הברית ומאפשרים לכל חברה, לפי התחום שלה, להציג את הטכנולוגיה שהיא מפתחת במשרדים של החברה בישראל.

כנסים אלו דורשים משלוח חומרי גלם בכדי להקים את הביתן של אותה חברה. בנוסף לכנסים וירידים, ניתן לבצע משלוח חומרי גלם למפעלי ייצור גדולים הממוקמים במדינות שונות ולייצר את המוצר שהחברה הישראלית פיתחה. אם אתם מעוניינים במשלוח חפצים בנלאומי, מומלץ לכם לפנות לחברת תים תובלה בינלאומית בע"מ המנוסה בתחום.

משלוח חפצים עם חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ

תים תובלה בינלאומית בע"מ מספקת למאות חברות ואנשים פרטיים שירות של יבוא ויצוא עם דגש על מדינות אירופה והמזרח הרחוק. צוות חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ יבצע עבורכם את כל התהליך הבירוקרטי מול רשויות המכס במדינה אליה אתם מבצעים משלוח חפצים. הייחודיות של חברת תים תובלה בינלאומית באה לידי ביטוי בקשרים הענפים שיש לחברה עם סוכנים בכל העולם, המאפשרים לה לשחרר את החפצים שהעברתם בנמל התעופה או הים בצורה מהירה ותקינה. אם אתם מחפשים חברה שתעזור לכם לחסוך את התהליך הבירוקרטי עם רשויות המכס, חברת תים תובלה בינלאומית היא המומלצת ביותר.