יצוא בינ"ל

תים תובלה בינלאומית בע"מ הינה חברת שילוח בינלאומית המציעה שירותי יבוא ויצוא באוויר ובים ומסורה בראש ובראשונה לאיכות ואמינות. אנו בקשרים עסקיים עם רשת רחבה של סוכנים בכל העולם הפועלים בנושא יצוא בינ"ל,יצוא לאמריקה, אזורים בהם אנו מפעילים משלוחים הכוללים שילוח ויצוא יבשתי, ניהול מסמכים ומכס.

אם נתסכל אחור, כל נושא יצוא סחורה לאירופה או לאמריקה היה נושא מסורבל ומסובך. כיום, הדבר יותר נפוץ ומוכר. ונכון, כמעט כל עסק חדש או ישן נעזר בשירותיה של חברה המתמחה בתחום היצוא בינ"ל אך עדיין, למי שאין את הידע בתחום טעות קטנה יכולה לעלות הרבה. דרכנו, תים תובלה בינלאומית בע"מ יצוא לאירופה, ואיך אנחנו עושים את זה?  

יצוא סחורה ימי: יצוא סחורה מתבצעת על גבי אונייה ומתאים למי שמעביר חפצים כבדים או גדולים. יצוא זה יכול לקחת מס' שבועות שכן תלוי מה היעד ולאן השילוח הולך.

יצוא אווירי: יצוא סחורה פחות כבדה בה אנו נטפל בכל נושא ניהול המסמכים והמכס.

מתי ואיך נשתמש בשירותי תים תובלה בינלאומית בע"מ? בראשית הדרך, נשמע אותך הלקוח מה הם צוריכך האישיים והעיסקיים ובהתאם לכך נפרוס בפינך את האפשרויות האולטמטיביות הטובות והנכונות בשבילך. עם הייעוץ וההכוונה הנכון וההכרות והידע המקצועית שלנו בתחום יצוא בינלאומי לאירופה או אמריקה לא יכול להיות יותר קל. לנו יש את כל הכלים הדרושים, הידע, הוותק, הניסיון ואיתנו עובדים מסורים ומקצועיים אשר איתך לאורך כל התהליך שכן הוא לא קל, ורצוי לא ליצוא סחורה בין אם זה אישי או עיסקי באופן עצמאי במידה ואין בידך את הכלים הדרושים, האנשים הנכונים מולם אתה עובד, התעסקות עם ניירת, מכס וכדומה. אז איתנו לא תישאר מאחור.
 
אז אל תנסו לאתגר את עצמם ביצוא בינ"ל שנראה קל יחסית ותנו לנו אנשי מקצוע תים תובלה בינלאומית בע"מ המבצעים שירותי יצוא בינלאומי, יצוא לאירופה ויצוא לאמריקה לעשות את כל העבודה בשבילכם בנאמנות ובאיכות.