שילוח סחורה

תים תובלה בינלאומית בע"מ הינה חברת שילוח בינלאומית המציעה שירותי יבוא ויצא באוויר ובים. נמצאת בקשרים עסקיים עם רשת רחבה של סוכנים בכל העולם עם תשומת לב מיוחד לאירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק. תים תובלה תתן לך את המענה לשילוח קונטיינר, שילוח קונטיינרים ושילוח מכולה.
 
אם נתסכל אחור, כל נושא מכולה או קונטיינרים היו בעיקר משרתים את הקהל העיסקי. כיום, הדבר יותר נפוץ ויש יותר ביקוש הן לקהל העסקי והן לפרטי כאחד. בזמן העברת דירה או העברת עסק שילוח סחורה, קונטיינר או מכולה יכולה להוות פתרון משולם לכל ההתנהלות שכיביכול נראת לא קלה לביצוע. דרכנו, תיום תובלה בינלאומית בע"מ שילוח מכולות וקונטיינרים הם הפתרון המושלם לאחסון ושילוח החפציים האישיים היקרי ערך והעסק שלכם ממקום למקום עם מינימום דאגה וטיפול מסור שכן התנהלות מול חברת שילוח סחורה מקצועית איכותית ונאמנה, התהליך יהיה נטול דאגות. ההמלצה היא לא לנסות לבצע שילוחי סחורה קונטיינר או מכולה באופן פרטי שכן התהליך ללא הכרת הנהלים, המחירים וכו' יכולה לגרום לכם לבזבז את זמנכם היקר וכסף. תים תובלה בינלאומית בע"מ תתן לכם את המענה המקצועי, המסור והנאמן לו אתם זקוקים.
 
שילוח סחורה ימי: מכולה ימי מתבצע על גבי אונייה ומתאים למי שמעביר חפצים כבדים או גדולים. שילוח זה יכול לקחת מס' שבועות שכן תלוי מה היעד ולאן השילוח הולך.
שילוח אווירי: שילוח סחורה פחות כבדה בה אנו נטפל בכל נושא ניהול המסמכים והמכס.
 
מה קורה אחרי שבחרנו באופן שילוח הסחורה? 
לא הרבה. אנחנו עושים בשבילכם, דואגים למשלוח, עובדים מול סוכני הובלות בארצות שונות ודואגים מרגע שילוח הסחורה הקונטיינר או המכולה ועד הגעתה ליעד.
 
מתי ואיך נשתמש בשירותי תים תובלה בינלאומית בע"מ? 
בראשית הדרך, נשמע אותך הלקוח מה הם צוריכך האישיים והעיסקיים ובהתאם לכך נפרוס בפינך את האפשרויות האולטמטיביות הטובות והנכונות בשבילך. עם הייעוץ וההכוונה הנכון וההכרות והידע המקצועית שלנו בתחום. בחברה שלנו אנשים בעלי וותק בשילוח סחורה, שילוח קונטיינר, שילוח קונטיינרים ושילוח מכולה ניסיון ונאמנות המטפלים בלקוח בצורה המקסימלית הטובה ביותר לאורך כל התהליך תוך כדי הכרת צורכי הלקוח.