שילוח סחורות

תהליך תכנון וביצוע שילוח סחורה או חפצים אישיים לחו"ל וממנה לארץ הינו תהליך בו צריך להתבצע במחשבה רבה ולהתבצע ע"י חברה המתמחה לכך. תים תובלה בינלאומית בע"מ הינה חברת שילוח בינלאומית המציעה שירותי יבוא ויצוא באוויר ובים ומסורה בראש ובראשונה לאיכות ואמינות ביניהם שילוח סחורות, שילוח מדלת לדלת, שילוח אווירי בינלאומי. צוות מקצועי ואמין המתחייב משילוח הסחורה ועד להגעתה ליעד תוך כדי שמירה על שלמות הסחורה.

איזה שילוח מתאים לצוריכם?

ראשית, בכדי לדעת איזה שילוח מתאים לכם, הינם צריכים לדעת שהינכם מטופלים ע"י חברה תים שהיא בעלת ניסיון רב בתחום שנמצאת בקשרים עסקיים עם רשת רחבה של סוכנים בכל העולם עם תשומת לב מיוחדת לאירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק; אזורים בהם מפעילים משלוחים הכוללים שילוח יבשתי, ניהול מסמכים ומכס. חברת תים תתן לכם את הייעוץ הנכון לבצע שילוח סחורות בצורה המקסימלית והטובה ביותר לאורך כל התהליך תוך כדי הכרת צורכי הלקוח ושירות מטרותיו בין אם מדובר בסחורה עדינה עם פג תוקף כמו למשל תרופות או תכולה מסיבית יותר כמו העברת דירה או העברת סחורה לצורכיכם העיסקיים. במידה והינכם עושים רילוקיישן ומעוניינים להעביר את חפציכם האישיים ויקרי הערך, שילוח אווירי בינילאומי (בין שבועיים-לשלושה) או אתם גורם מסחרי המעוניין לבצע יבוא מכולות או רוצים לבצע הזמנה מחו"ל ישירות לדלת ביתכם לתים תובלה בינלאומית בע"מ יש את הידע, היניסון והמקצועיות הדרושים ובראש ובראשונה את הייחס האישי לכל לקוח ולקוח בכדי לתת את השירות  ובכדי למנוע ממכם לבזבז את זמנכם היקר ולא לזרוק סתם כסף או להתעסק בטלפונים, ניירת, בירוקרטיה ומכס.

מה קורה אחרי שבחרנו את אופן השילוח.

לא הרבה. אנחנו עושים בשבילכם, דואגים למשלוח לאורך כל הדרך עד להגעתו ללקוח ללא פגם בין אם זה בים באויר או ביבשה. כל כך פשוט שנראה כי המזרח הרחוק במרחק נגיעה.
 
אז אל תנסו לאתגר את עצמם במשהו שנראה קל יחסית ותנו לנו אנשי מקצוע תים תובלה בינלאומית בע"מ המבצעים שילוח סחורות, שילוח מדלת לדלת, שילוח אווירי בינלאומי ויבוא מכולות לעשות את כל העבודה בשבילכם בנאמנות ובאיכות.