שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי הוא שילוח שמורכב מהמון פעולות, ביניהן פעולות אדמיניסטרטיביות וגם לוגיסטיות. כל הפעולות האלה אמורות להיעשות בסינכרון ובמקצועיות על מנת למנוע עיכובים מיותרים ובעקבות כך, בזבוז זמן וכסף.

לכן מומלץ להפקיד טיפול שילוח בינלאומי בידי חברה מנוסה ומקצועית. תים תובלה בינלאומית בע"מ הינה חברת שילוח בינלאומי המציעה שירותי יבוא ויצוא באוויר ובים ומסורה בראש ובראשונה לאיכות ואמינות. אנו מקיימים קשרים עסקיים עם רשת רחבה של סוכנים בכל העולם עם תשומת לב מיוחדת לאירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק; אזורים בהם אנו מפעילים משלוחים הכוללים שילוח בינלאומי, שילוח יבשתי, ניהול מסמכים ומכס. כמו כן אנו ביחסי סחר עם מרבית חברות הספנות והתעופה, בעלי מוניטין וידועים במחירינו התחרותיים. קשת רחבה של לקוחותינו כולל מגוון חברות מתחומי התעשיה והמסחר, חלקם מוכרים כמובילים בתחומם.

בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי לוגיסטיקה כוללים לשחרור מכס, ביטוח, תעבורה יבשתית וכמו כן מטענים קונבנציונליים, קירור וחומרים מסוכנים, כולם תחת פיקוח מקצועי ומסור. תים תובלה בינלאומית בע"מ גאה בשירות לקוחות חסר תקדים ,המבוסס על מערכת אירגונית חזקה ויעילה. אנו בבעלות פרטית ובעלי חזון לפיתוח עצמי, גדילה והשראה, ושואפים לספק ערך יוצא דופן בענף. על מנת להימנע מהפתעות בלתי נעימות, הצוות המקצועי של תים תובלה בינלאומית ילווה אתכם מא' עד ת', כולל הערכת נפח השילוח, קביעת מועד האיסוף וההגעה, עזרה במילוי טפסים עבור המכס והביטוח, ואף אריזה ושינוע אם תרצו, וכמובן הצעת מחיר אטרקטיבית עבור כל אלה.

לכל אורך הדרך תקבלו עדכונים לגבי קצב ההתקדמות של המשלוח שלכם וכמובן צפי הגעה. בהמשך, אנו לוקחים האחריות על שחרור המשלוח במדינת היעד כולל המכס. אין צורך להתמודד עם שילוח מן הסוג הזה לבד, הדבר עשוי להיות מאתגר ביותר, לכן אנו ממליצים לכם להיעזר בתים תובלה בינלאומית בע"מ שהיא חברה לשילוח בינלאומי, דבר אשר יקנה לכם ראש שקט ורוגע לכל אורך התהליך.

אנו מקפידים לשמור על קשר רציף והדוק עם לקוחותינו, להיות ערים לצרכים שלהם, לתת להם הכוונה ויעוץ ולעדכן אותם בכל השלבים. השילוחים הבינלאומיים נעשים עבור אנשים שמבקשים להעביר את חפציהם ממדינה למדינה, או לצרכי סחר, כאשר מדובר במטענים מסחריים גדולים וקיימים מגוון סוגים של משלוחים בינלאומיים.