עמילות מכס

חברה שנותנת שרותי עמילות מכס היא בדרך כלל חברה אשר מציעה פתרונות עבור טובין בים ובאויר, שחרור מטענים, יבוא ויצוא לכל סוגיו. תים תובלה בינלאומית בע"מ מתמחה בשרותי עמילות מכס, היא חברת שילוח בינלאומית, אשר מציעה שירותי יבוא ויצוא באוויר ובים ומסורה בראש ובראשונה לאיכות ואמינות. החברה עומדת בקשרים עסקיים עם רשת רחבה של סוכנים בכל העולם, בייחוד באירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק. מדובר באזורים בהם אנו מפעילים משלוחים הכוללים שילוח יבשתי, ניהול מסמכים וגם עמילות מכס. כמו כן אנו ביחסי סחר עם מרבית חברות הספנות והתעופה, בעלי מוניטין וידועים במחירינו התחרותיים. קשת רחבה של לקוחותינו כולל מגוון חברות מתחומי התעשיה והמסחר, חלקם מוכרים כמובילים בתחומם.

בנוסף, אנו מציעים שירותים לוגיסטיים כוללים לשחרור מכס, ביטוח, תעבורה יבשתית וכמו כן מטענים קונבנציונליים, קירור וחומרים מסוכנים, כולם תחת פיקוח מקצועי ומסור. תים תובלה בינלאומית בע"מ גאה בשירות לקוחות חסר תקדים המבוסס על מערכת אירגונית חזקה ויעילה. אנו בבעלות פרטית ובעלי חזון לפיתוח עצמי, גדילה והשראה, ושואפים לספק ערך יוצא דופן בענף. עמילות מכס הוא נושא שיש להתמודד איתו בכל מדינה בגין יבוא סחורה. יבואנים אשר עוסקים ביבוא אישי או מנהלים אשר אחראיים על היבוא בחברה, יצטרכו לשלם מכס על הסחורה המיובאת. גובה תשלום המכס נקבע על פי הסכמי סחר המתקיימים בין מדינות ולכן הסכומים משתנים בין מדינה למדינה. עניין המכס לרוב הוא עניין מורכב, כדאי ורצוי לתת לאנשי מקצוע לטפל בעניין הבירוקרטי.

תים תובלה בינלאומית בע"מ היא החברה שלכם בכל הקשור לענייני מכס. אצלנו תקבלו יחס אישי ומקצועי, שרות אמין ואיכותי וגם מחיר תחרותי. לנו יש את הידע והקשרים הנכונים על מנת לטפל בכל לקוח במהירות וביעילות. כיוון שבחוק אין בהירות מוחלטת לגבי יבוא אישי ביחס ליבוא מסחרי, אנו נוכל לעזור לכם מול רשויות המכס לטפל ביבוא שלכם על הצד הטוב ביותר ובמהירות, תוך הקפדה מוחלטת על הנהלים והחוקים שקבע המחוקק והתחשבות במגבלות על סחורות מסויימות. אנו בקיאים בחוקים ובסוגי פיקוח, ולכן נוכל לדאוג להנפיק את האישורים הנכונים ולהציג אותם בזמן אמת לאנשי מכס. הדבר תקף לכל מדינה אשר מדינת ישראל מנהלת איתה קשרי מסחר.