חברות עמילות מכס

תים תובלה בינלאומית בע"מ הינה חברת שילוח בינלאומית המציעה שירותי יבוא ויצוא באוויר ובים ומסורה בראש ובראשונה לאיכות ואמינות. אנו נמנים עם חברות עמילות מכס המובילות בארץ וכן בקשרים עסקיים עם רשת רחבה של סוכנים בכל העולם עם תשומת לב מיוחדת לאירופה, ארצות הברית והמזרח הרחוק; אזורים בהם אנו מפעילים משלוחים הכוללים שילוח יבשתי, ניהול מסמכים ומכס. כמו כן אנו ביחסי סחר עם מרבית חברות הספנות והתעופה, בעלי מוניטין וידועים במחירינו התחרותיים.

קשת רחבה של לקוחותינו כולל מגוון חברות מתחומי התעשיה והמסחר, חלקם מוכרים כמובילים בתחומם. תים תובלה בינלאומית בע"מ מציעים שרותים לוגיסטיים שכוללים עמיל מכס, ביטוח, תעבורה יבשתית ועוד. אנו גאים בשירות לקוחות שלנו המבוסס על מערכת ארגונית חזקה ויעילה. בארץ יש לא מעט חברות עמילות מכס אך תים תובלה בינלאומית עומד בראש כל חברות עמילות מכס. עמיל מכס הינו אדם שהוסמך לייצג בעלי עסקים מול רשויות המס. חברות עמילות מכס הן בעלי נסיון ובקיעים בכל ההליכים שקשורים בסחר בינלאומי.

יבוא של סחורה לארץ מתבצעת דרך האויר או דרך הים וסחורות בכמות גדולה או בעלי נפח גדול מועברות במכולות ענק. תים תובלה בינלאומית דואגים להבאת סחורות וטובין ארצה בשילוח מהיר במיוחד ומציעים שרות מקצועי ומהיר גם בתחום השילוח וגם בעמילות מכס. אצלנו תקבלו יחס אישי ושרות מקצועי ואף תחסכו זמן וכסף.

בנוסף, תהיו פטורים מטרחה ודאגה מיותרות. אנשינו עומדים בקשרים עם סוכנויות בעשרות נמלים ונמלי תעופה, דבר אשר מאפשר לנו לתת שרות יעיל ומהיר. אנו דואגים להפוך את חווית היבוא והיצוא לפשוטה ומהירה עבור כל לקוח. בנוסף אנו מציעים מגוון שרותים הכרחיים במקום אחד, תחת אותה קורת גג, החל מעמילות מכס ועד לטיפול במסמכי יבוא ויצוא. תשלומי מס שונים, וביניהם מכס, הם חלק ניכר משילוח. מכס הוא סוג של מס שהמדינה גובה מיבואן שמבקש לייבא סחורות לארץ.

ישנם הסכמי מסחר שונים בין מדינות שונות. על סמך ההסכמים הללו נקבע גובה המכס. כיוון שאדם ממוצע מתקשה לעמוד במורכבות הבירוקרטיה של רשויות המס, הוקמו חברות שתפקידן לטפל בעמילות מכס עבור יבואנים אשר מתקשים לרדת לעומק הגדרות החוק. תים תובלה בינלאומית היא החברה שלכם לעמילות מכס.