שירות DOOR TO DOOR

בענף השילוח הגלובלי ועמילות המכס, למונח שירות DOOR TO DOOR יש משמעות מיוחדת. אחרי הכל, שונה הדבר מכל משלוח תוך ארצי שבו המרחקים קצרים והפרוצדורות יחסית פשוטות. בעולם הרחב, הפרוצדורות הרבה יותר מורכבות. אתם צריכים מישהו שיעשה לכם סדר, שייצג אתכם נאמנה מול המכס ויפעל מהר, אמין טוב.

אם אתם תעשיינים ובעלי מפעלים או סוחרים ואולי יזמים, אם נחוץ לכם שירות של ייבוא אישי או העברת תכולה ברילוקיישן או מעבר בין מדינות, תים תובלה בינלאומית בע"מ לשירותכם. בעזרת צוות עובדים מובחר, בעלי התמחות בנושאי ביטוח, שילוח, תובלה, עמילות מכס וכיוצא בזה, אתם נהנים ממעטפת, לאורך כל הדרך. זהו שירות DOOR TO DOOR במלוא מובן המילה.

אתם מתלבטים, אנחנו עוזרים
העיסוק שלנו, שילוח בינלאומי, שירותי תובלה לאירופה, לארה"ב ולמזרח הרחוק מאפשר לנו לסייע לכם, גם אם אתם מתלבטים בין חלופות או שחסר לכם ידע. לעסקים או בעת מעבר לחו"ל, יתכן שאתם מתלבטים בנושאים שונים: כמה עולה לייבא. כמה עולה לייצא. מי יכול לטפל בשחרור מהמכס. אם אתם רוצים לדעת מהו באמת ההבדל בין תובלה ימית ובין תובלה אווירית, אם יש לכם טובין וסחורות שגרתיים או אולי מיוחדים שצריך להעביר, פנו אלינו ונשמח לעזור. אנו יודעים כל מה שצריך לדעת בנושא סוכנים מעבר לים, נמלי תעופה, נמלי ים, הגדרה של טובין מסוגים שונים, ביטוחים לשילוח בין לאומי, לאורך הדרך.

שירות DOOR TO DOOR והמחויבות ללקוח
צריכים שילוח סחורה מסין לישראל, מהודו, מאירופה או ארצות הברית או מכל מקום אחר? רוצים גורם אמין שישחרר עבורכם את הטובין מהמכס, שהגיע אליהם מכל מקום בעולם? תים תובלה בינלאומית בע"מ, שירות מדלת לדלת – בשבילכם!
המחויבות שלנו כלפי הלקוח מקיפה את כל אלה:
אנו מחויבים לפעול בהגינות מלאה, כחוק, לרווחתם המלאה של לקוחותינו.
אנו עושים כל שנדרש על מנת להציע שירות בשקיפות, שירות זריז גם אל מול הליכים בירוקרטיים בארץ או בחו"ל.

אנו יודעים כי עלויות ההובלה והמכס עשויות להיות בלתי מבוטלות. אנו מחויבים למקצועיות וכן למתן מחירים אטרקטיביים.