ייבוא ימי ואווירי

הליכי יבוא ושילוח סחורות הינם מורכבים ודורשים מקצועיות, ידע רב וקשרים בין לאומיים. הכנסה של סחורות וטובין לישראל נעשית תחת כללים מחמירים של רשויות המכס ולעיתים גם של מכון התקנים. לצורך טיפול אימון ואיכותי בכל הקשור עם ייבוא ימי או אווירי לישראל, אתם זקוקים לחברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון. תים תובלה בינלאומית בע"מ – פועלים בשבילכם בצורה מקצועית, תוך מתן יחס אישי ובמחירים אטרקטיביים. עומדים לרשותכם בכל נושא, בין אם אתם יבואנים מתחילים ובין אם אתם זקוקים לפתרונות בייבוא אישי. מתמחים גם במתן שירות לבעלי עסקים מקוונים, העוסקים במכירות של מוצרים מחו"ל.

פתרונות גלובליים למענכם
ייבוא בדרך האוויר מתאים כאשר זקוקים לפתרון מהיר או כאשר הייבוא כולל פריטים מיוחדים ולא בכמות מרובה. ייבוא בדרך הים מתאים להעברת מוצרים גדולים, פריטים מרובים וכן כאשר רוצים להוזיל את עלויות המשלוח. ביכולתכם לבצע ייבוא בסוגים שונים של מכולות ואנו נוכל לסייע לכם בבחירה בפתרונות אופטימליים. פתרונות גלובליים בסיוע סוכנים שלנו שפועלים בארץ וכן מעבר לים.

אנו פועלים עבור לקוחותינו בהסדרת נושאים שונים בייבוא (ובייצוא) על בסיס נמלי ים ונמלי אוויר ביבשות שונות ובמדינות רבות בעולם. בפרט, אנו פועלים לטיפול בסחורות ומוצרים שמגיעים דרך נמלים מיבשות אירופה, אמריקה, אסיה. אנו פועלים באופן שוטף עבורכם, במדינות כדוגמת איטליה וצרפת גרמניה וסין, הודו ותורכיה, ארצות הברית, הולנד, שוויץ, בריטניה, פורטוגל ורבות אחרות.

עמילות מכס ולוגיסטיקה, אמינות ללא פשרות
תים תובלה בינלאומית בע"מ בהנהלתו של נועם פנגס, מחזיקה מערך איכותי ומקצועי של אנשי מקצוע, סוכנים ועמילי מכס שפועלים תמיד למענכם. אנו מתמחים במתן שירותים לוגיסטיים להעברת סחורות יבשות וסחורות בקירור, אבות טיפוס, פריטים בייבוא אישי, מטענים סטנדרטיים וגם מטענים מיוחדים. הכל נעשה בפיקוח הדוק ורמה מקצועית גבוהה. אצלנו, כל לקוח מקבל שירות מסור גם בנושאי עמילות מכס, שחרור מהמכס, ביטוחי העברת סחורות בדרך הים והאוויר. את ההיכרות שלנו עם חברות הספנות והעברות בדרך האוויר אנו מעמידים לרשותכם.

בזכות מערכת ארגונית משומנת, אנו יכולים להציע לכם כל זאת, במחירים משתלמים ונוחים.