ייצוא ימי ואווירי

מרכיב חזק בכלכלה של מדינה נשען על יצוא. כיצרנים או כמשווקים, אתם בוודאי שואפים לפנות ללקוחות מרובים מעבר לים. לא משנה מה אתם מייצרים או מה ברצונכם לשווק, חברת תים תובלה בינלאומית בע"מ תוכל לסייע לכם. על בסיס מערכת הכוללת סוכנים, עמילי מכס ואנשי מקצוע נבחרים, עומד לרשותכם מערך פתרונות רחב. מכלול של פתרונות לייצוא, הן בדרך הים והן בדרך האוויר. לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית, אנא פנו אלינו. המחויבות ללקוח, המקצועיות והאמינות ללא פשרות הם כולם נר לרגלינו.

פתרונות ייצוא לפרטיים ולחברות
ייצוא ימי ואווירי וכן שילוח לחו"ל נדרשים למגוון עסקים וכן לפרטיים. אם אתם רוצים לשווק מוצרי מזון או מוצרים לבית, אם אתם צריכים שילוח לחו"ל של ציוד ביתי לצורך רילוקיישן או שאתם מנהלים מגעים עם רשתות קמעונאיות בחו"ל, יש לנו הרבה מה להציע לכם. לרשותכם, כל הפתרונות של תים תובלה בינלאומית בע"מ: פתרונות לייצוא של כל סוגי המוצרים וכל סוגי המשלוח.

העברת מכולות פתוחות ומכולות סגורות. העברה ושילוח של מוצרים בתפזורת, מוצרים יבשים, מוצרים בקירור. אתם מוזמנים לפנות אלינו ונוכל לסייע במציאת הפתרון הנכון ביותר עבורכם, בים או באוויר. אנו מכירים את כל העלויות הישירות והעקיפות בענף הייצוא. נוכל לסייע לכם לא רק בהיבט הלוגיסטי אלא גם בנושאים כמו ביטוח, שטרות ומסמכים שונים שבלעדיהם לא ניתן להעביר סחורות בין מדינות.

גם שירות וגם מחירים נוחים במיוחד
אנו עוסקים בשילוח בינלאומי במובן הרחב של המילה. מנהלים עבורכם שירותי תובלה לאירופה כמו גם לארה"ב ולמדינות שונות במזרח הרחוק. האמינות שלנו ניתנת לכם ברוחב לב וללא פשרות. ברשותנו מקצועיות המבוססת על ניסיון, שירות אישי הדוק וגם – מחירים נוחים במיוחד.

לכל הפתרונות בייבוא ויצוא, טיפול במשלוחים וניהול מסמכים, שירותי עמילות מכס ונושאי ביטוח, אנו משרתים מגוון לקוחות, קטנים כגדולים. תעשיינים וסוחרים, בעלי חנויות מקוונות, עסקים בכל הגדלים לרבות יצואנים ויבואנים בעלי שם (לצד עסקים בצמיחה ועסקים חדשים).

בכל שאלה או שירות הדרוש לכם בנושאי מכס, שילוח, יבוא או ייצוא, פנו אלינו ונשמח לעזור.